EĞİTİM ALAN KURSİYERLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ

forklift ehliyeti

ZÜBEYDE GÜLER

Benim için Yeni Ümit Eğitim kurumlarında dış ticaret eğitimi almak saat bakımından, hocamız Zeki Bey olsun, hepsinden çok memnun kaldım. Dış Ticaret eğitimin bana çok şeyler kattığının farkındayım , tabi ki bunda Zeki hocamızın çok büyük payı vardır. Başta hocama ve siz değerli yetkililere teşekkür ederim.

MURAT KUYUMCU

Yeni Ümit Eğitim Kurumları’nı tercih etmemdeki öncelikli nedenin ikamet ettiğim yere yakın olmasıydı. Eğitime başladıktan sonraki süreçte ise iyi ki Yeni Ümit’i tercih etmişim dedim. Gerek kayıt yapılırken Zehra Hanımın yakınlığı ve samimiyeti gerekse Zeki Hocamızın bilgi ve donanımındaki mükemmellik için; kısacası, Zehra Hanım gibi bir personelinizin Zeki Hoca gibi eğitimcinin kurumunuzda olmasından dolayı çok mutlu oldum. Herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

ECENUR ÇAKIR

İstanbul Üniversitesi 2. sınıf Ekonometri Bölümünde okuyorum. Dış Ticaret’e ilgimden dolayı bu kursa yazılmaya karar verdim. İyiki yazılmışım diyorum.Bu fiyatlara çok kaliteli bir eğitim almak sadece Yeni Ümit eğitim Kurumlarında mümkün. Kendimi birçok insandan ayrı tutuyorum. Zeki Kaya hocamızdan bu bilgileri alabilmek herkese nasip olmaz.

Yeni Ümit Eğitim Kurumu bana bu fırsatı sunduğu için çok teşekkür ederim

Herkese Yeni Ümit Eğitim Kurumlarını tavsiye ediyorum…

İLKER KARACAN

Dış Ticaretle alakalı çok önemli bilgiler edindiğimiz bu programa katıldığım için çok mutlu oldum ve Yeni Ümit Eğitim Kurumunu tercih ettiğim içinde ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumu gördüm. Özellikle Zeki Kaya hocamıza vermiş olduğu bilgilerden ötürü teşekkürlerimi sunarım.

SELMA KAPUDAN

Öncelikle hoca seçiminin harika olduğunu belirtmek isterim. Dış Ticaret’e dair hiçbir şey bilmezken daha donanımlı,bilgili,istekli hale gelmemizde Zeki Hoca’mızın katkısı büyüktür.

Yeni Ümit Eğitim Kurumlarını seçtiğim için şanslıyım…

DENİZ VURUŞGAN

4 Haftadır devam etmekte olduğum Dış Ticaret Eğitiminin eğitmenimiz Zeki Kaya’nın anlaşılır ve detaylı örneklemeleri ile başarılı geçtiğini düşünüyorum.

SAYGILARIMLA…

MEHMET AKİF BIÇAKÇI

Kurstan, özellikle hocamız Sayın Zeki Kaya’dan çok memnunum.

Kendisine ve Kurumunuza Teşekkür ederim.

SEDAT GÜNER

Şu anda Kursa devam etmekteyiz ve hocamızdan çok memnunuz.. Bilgi,birikim ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile bize entellektüel bilgilerinden de aktardığı için Teşekkür ederim.

SAYGILARIMLA..

EMRAH ÇELİK

Yeni Ümit Eğitim Kurumlarının kıymetli ve duayen kişilerden öğrenim imkanı vermesi ve Dış Ticaret kursunun piyasada mevcut ücretinden makul bir fiyatta verilmesi imkanı tanıdığı için teşekkür ederim.

Mevcut kursların mesleki amaçlı kursların daha fazla olması öğrenciler için daha iyi olabilir.Şahsım adına bu imkanı verdiğiniz için ve Zeki Hocamızı bize tanıştırarak ve kâr amacı gütmeden bu hizmeti verdiklerinden dolayı Teşekkür’ü bir borç bilirim…

SAYGILARIMLA…

İSMAİL AKBIYIK

Verilen eğitimden memnunum. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız derslerin neticesinde başarılı olacağımız kanaatindeyim..

Eğitim Takvimi